Produkty SALAMANDER - Okná - MP DUAL

O nás
Dodávka, montáž, servis plastových okien a dverí
+421 918 823 308
login
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


PVC profily SALAMANDER používané na výrobu plastových vchodových dverí sa vyznačujú vysokou kvalitou, sú pevné, odolné proti UV žiareniu a stárnutiu. Kvalitné zloženie materiálu priaznivo ovplyvňuje životnosť výrobkov.
Konzistentné koncepcie. Prvotriedne znalosti. Prezieravý manažérsky tím s odvahou prijať inovatívne nápady a kompetentní zamestnanci, ktorí sú pripravení prejsť extra míle.

To je filozofia nezávislej medzinárodne aktívnej spoločnosti, ktorá drží úspešné príbehy. To je SIP.

Salamander Industrie-Produkte GmbH, značková nemecká kvalita, ktorej produkty dodávame našim zákazníkom už niekoľko rokov.

Prečo SALAMANDER?

Splňajú najprísnejšie normy:
Firma Salamander Industrie Produkte GmbH Turkheim Nemecko už viac ako 30 rokov pôsobí na svetovom trhu a od roku 1994 aj na slovenskom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien. Ponúkané systémy plastových okien Salamander majú originálny, jedinečný a nenapodobiteľný design. Plastové okná Salamander patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu. Počet komôr, stavebná hĺbka až 76 mm, hladkosť, belosť, antistatickosť povrchu, statické vlastnosti, hrúbka stien – to sú základné črty profilov Salamander, v ktorých značka Salamander vyniká nad konkurenciou.

Jednoduchá údržba
Plastové okná sa vyznačujú tým, že počas doby životnosti ich údržba spočíva v klasickom umytí neagresívnym prípravkom. Hladkosť, belosť, farebná stálosť a antistatickosť povrchu, to všetko ho robí príjemným na dotyk aj pohľad. Krásne, jedinečné tvary sú otázkou vkusu a nálad väčšiny zákazníkov.

Profesionálna montáž
K montáž akéhokoľvek plastového profilu SALAMANDER sme vďaka certifikácii a niekoľkoročným skúsenostiam vhodnými kandidátmi. Uvedomujeme si, že správna a precízna montáž je základom toho, aby vám plastový profil slúžil na celý život.

Web: www.mpdual.sk
Mobil: +421 (0) 907 320 591
E-mail: mpdual@mpdual.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok:  7.00 - 15.30 hod
Sobota - Nedeľa: zatvorené
MP DUAL, s.r.o.
Herlianska 1105/96, 093 03 Vranov nad Topľou
(oproti benzínke Slovnaft)
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky